Devamı...

AVM Standı

Alışveriş merkezleri gelişen ve değişen dünyanın en önemli cazibe ve toplanma merkezi haline geldiler. Avm de stand açmak kararı aldıysanız markanıza uygun avm stand tasarımı ile işe başlamanız gerekmektedir. Markanıza özel çözümler üreten Arthink Design Studio kurumsal kimliğinizi yansıtacak özgün tasarımlar sunmaktadır.Avm standları yeni nesil alışveriş merkezlerinde insanların geniş zamanlar ayırdıkları lokasyonlardır. Bu yeni düzen alışveriş merkezlerinde birçok mağaza ve avm ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermektedir.

Avm standının sağladığı avantajları: Alışveriş merkezlerinde en kalabalık ve insan sirkülasyonunun en yoğun yaşandığı alanlarda yer alırlar. Mağazalar her ne kadar büyük olsada insanlar vitrinleri daha çok görürler. Avm standları ise ortak kullanım alanlarında bulunması sebebiyle müşteriler bu standların tamamını görebilirler. Mağazaların birçok alanı atıl olarak kullanılmaktayken avm standları küçük alanlara sahip olması sebebiyle her köşesi değerlendirilir. Avm yönetimleri ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda birçok yasal uygulamalardan ayrı tutulmaktadırlar. Avm yönetimi ve sözleşme maddeleri dışında muhatap oldukları başka bir mecra yoktur. Mağazalara göre daha az kira vermektedirler. İyi yapılmış ışıklandırma ve tasarım ile avm merkezlerinde göze çarparlar.

Arthink design studio, alanında uzman tasarımcıları ve profesyonel uygulama ekibi ile avm standı talebinizi iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre özenle gerçekleştirmektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan fizibilite çalışması ile avm kuralları ve anlaşmanıza uygun şekilde kurulumu gerçekleştiriyoruz. Yapılan işin ruhuna dikkat çeken avm stand tasarımlarımızla markanızın ürün ve hizmetlerininin işlevselliğini öne çıkarıyoruz.


Copyright © 2014 Arthink
Bizi Arayın0850 304 50 78
Scroll To Top