KURUMSAL

Dekorasyon ve açık hava çözümleri projelerini hayata geçirmek , geçici süreli insan kaynakları ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2007 Mayus ayında sektöre adım attık.Arthink Design Studio olarak müşterilerimize tasarım,uygulama ve prodüksiyon hizmetleri veriyoruz.Markalarımızın iletişim stratejisi ve hedeflerine göre konsept tasarımlar geliştiriyoruz.

Tüm markalarımıza doğru pazarlama çözümleri sunmak için çalışırken, tüm projelerimizde müşterimiz için doğru mesajı, doğru kitlelere, doğru tasarımla, doğru zamanda ulaştırmak için her zaman ince eleyip sık dokuyoruz. En önemlisi de ekip olarak marka için attığımız her adımın, markanın iletişim stratejisi ile bütünleşmesi gerektiğinin bilincinde olarak hareket ediyoruz. Bu yüzden, gerçekleştirdiğimiz her projede pazarlama iletişiminin bütününe odaklanarak, tüketicinin daha fazla duyusuna seslenebilmeyi amaçlıyoruz.

Arthink Design Studio olarak bugüne kadar hayata geçirdiğimiz projelerin etkili sonuçlar doğurmasının altında işini tutkuyla yapan, uzun yıllardır birlikte çalışan uyumlu bir ekibin varlığı yatıyor. Altına imza attığımız her projeye tüm enerjimizi ve gücümüzü katarak, hizmet verdiğimiz tüm markalar için en verimli yöntemi özel olarak tasarlamaya ve uygulamaya devam ediyoruz.

Arthink Design Studio’nun Tasarım Yaklaşımı

Tasarım birçok disiplinin bileşkesinden oluşan komplike bir iştir. Ürün tasarımı, iç dekorasyon, fuar standı ya da kurumsal kimlik projesi olması fark etmez. Her birinde geliştirilen tasarımın istenen fonksiyonu yerine getirmesi ve aynı zamanda kullanıcıları cezbedecek estetiğe sahip olması gerekir. Genel kanının aksine, yaptığımız iş “Sanat” da değildir. Sanatçılar duygularını, doğayı ya da bir olguyu sınırsızca ifade etmeye çalışır. Tasarımcılar ise var olan ihtiyacı ya da problemi belirleyip ona en uygun çözümü üretirler. Sanat eserlerinin değerlendirmek kişiden kişiye göre değişen belirsizler taşısa da, ürün tasarımını ya da dekorasyonu değerlendirmenin ölçülebilir kıstasları vardır. Ortaya çıkan tasarım üretilebilir ya da uygun maliyetli değil ise, hedef kitlenin ihtiyaç duyduğu fonksiyonu istenen düzeyde karşılamıyorsa, çıkan sonuç satın alınmıyor ya da verim alınamıyorsa tasarım başarısızdır.

Biz Arthink olarak başarılı tasarımlar için işin doğasına ve müşterinin isteklerine göre tasarımlarımızı gerçekleştiririz. Müşterilerimiz istekleri konusunda bize yönlendirme yapamasa da kendi doğrularımızı uygulamak yerine, müşterilerimizin esasen bildiği fakat aktaramadığı doğruları ortaya çıkarıp, tasarıma ivme kazandırırız. Kendini anlatmayan, bir karakteri olmayan obje veya mekanlara anlam yükleyip, onlar için tarz veya konsept oluştururuz.Copyright © 2014 Arthink
Bizi Arayın0850 304 50 78
Scroll To Top